Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Robawy - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Mrągowo

Mrągowo(Robawy + 22 km)

899 700 zł179 m² 5 026,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:970 m²

*Dom z widokiem i dostępem do jez. Juno w Mrągowie Tylko u nas około 50 metrów do linii brzegowej jeziora Juno ( nieograniczony i swobodny dostęp do jeziora! ). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom w stanie surowym zamkniętym Kętrzyn

Kętrzyn(Robawy + 15 km)

275 000 zł200 m² 1 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom parterowy z poddaszem użytkowym i ogródkiem - Garbno, 9 km od Kętrzyna Na sprzedaż przestronny dom parterowy z poddaszem użytkowym, o powierzchni 200 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Szpitalna

Biskupiec(Robawy + 24 km)

540 000 zł107 m² 5 046,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:107 m²

Tylko 540.000 zł! Na SPRZEDAŻ WYJĄTKOWA nieruchomość: 1. w samy centrum Biskupca! przy ul. Szpitalnej nr 10, 2. działka o powierzchni 107 m2, 3. zabudowana budynkiem mieszkalnym o 3.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą Słabowo

Słabowo(Robawy + 22 km)

200 000 zł88 m² 2 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 050 m²

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" z Giżycka prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży siedliska w malowniczej mazurskiej wsi Słabowo, gmina Ryn idealne miejsce na Twój własny kąt na Mazurach!.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Wozławki(Robawy + 21 km)

1 399 000 zł177,01 m² 7 903,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 779 m²

Wyjątkowa nieruchomość na Warmii. Niepowtarzalny dom położony na wyjątkowo funkcjonalnie zagospodarowanej działce 5779m2. Usytuowanie zapewnia szybki dojazd do: 4 km do Bisztynka, 16 km do Bartoszyc,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Choszczewo

Choszczewo(Robawy + 19 km)

699 000 zł145 m² 4 820,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 739 m²

Choszczewo, gm. Sorkwity, pow. Mrągowski Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej na Mazurach, w malowniczej i spokojnej wsi Choszczewo. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Biskupiec

Biskupiec(Robawy + 24 km)

720 000 zł150 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:428 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa: - położona w Biskupcu przy ul. Kwiatowej nr 19, - o powierzchni 428 m2, - zabudowana domem mieszkalnym. Dom mieszkalny: - na pierwszej kondygnacji znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Zarębiec

Zarębiec(Robawy + 20 km)

1 499 000 zł235 m² 6 378,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:5 158 m²

Przestronny dom z domkiem gościnnym w położony pięknej, cichej okolicy W skład domu wchodzi duży salon z aneksem kuchennym i dwoma wyjściami do ogrodu, 9 pokoi, 3 łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Wolności

Mrągowo(Robawy + 22 km)

3 200 000 zł290 m² 11 034,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 552 m²

Na sprzedaż wyjątkowa rezydencja nad jeziorem Juno w Mrągowie Atuty nieruchomości - Powierzchnia domu: 290 m | Powierzchnia działki: 1552 m | Linia brzegowa jeziora Juno | Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Bagienice Małe

Bagienice Małe(Robawy + 21 km)

1 069 000 zł208 m² 5 139,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 131 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni 208 m , położony w urokliwej i spokojnej okolicy w Bagienicach Małych - zaledwie 9 min od centrum Mrągowa i 6.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Robawy

Robawy,warmińsko-mazurskie

1 000 000 zł121 m² 8 244,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 856 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w otoczeniu natury gotowa do zamieszkania! Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w malowniczej, spokojnej wsi oddalonej zaledwie 1,5 km od centrum Reszla.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij